Whatsapp Destek

Yunus Mahallesi Çilingir ve Anahtar

Yunus Mahallesi

 

Firma olarak kurulduğumuz günde bu yana müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Deneyimli olduğumuz çilingirlik işlerinde başarılı bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Yeni çıkan teknolojik imkanları göz önünde bulundurarak her geçen gün daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Yenilikleri kısa sürede bünyemize kattığımız için müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti kısa sürede sunuyoruz.

 

Çilingir hizmeti veren firmamız yunus mahallesi içerisinde gerekli hizmeti müşterilerimize sağlamakta. Buna ek olarak firma olarak yunus mahallesi sınırları dışında bulunan ve bize ulaşan müşterilerimize de gerekli desteği sağlamakta. Bizimle iletişime geçen müşterilerimizin sorunlarını hızlı bir şekilde çözüyoruz. Benze sorunları müşterilerimizin yeniden yaşamaması adına da gerekli hizmeti sağlıyoruz.

 

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 

Ev, ofis, dükkan başta olmak üzere her türlü çilingir hizmetini veriyoruz. Çelik kasalarda yaşanan kilit sorunlarını, ev kilitlerinde yaşanan sorunlar, ofis kilitlerinden yaşanan sorunlar çalışma alanımızın içerisinde yer almakta. Yunus mahallesi ana hizmet merkezimiz olmasına rağmen müşterilerimizin bizi tercih ettikleri her bölgeye gerekli hizmeti ulaştırıyoruz. İş yerlerinde giderek yaygınlaşan şifreli kilit sistemlerinde sistemsel arızalar yaşanabiliyor.

 

Yaşanan sorunlar kısa sürede çözerek müşterilerimizin mağdur olmamalarını sağlıyoruz. Kilit sistemlerinde yaşanan sorunları genellikle kapıya zarar vermeden çözmeye çalışıyoruz. Ancak kapıya istemeden de olsa zarar verdiğimiz durumlarda müşterilerimizin masrafını karşılıyoruz. Kapıların göbeklerinin değişimi, kilit sistemlerinin değişimini kısa sürede tamamlıyoruz.

 

Müşteri Memnuniyeti

 

Müşterilerimizin yaşadıkları sorunu kısa sürede çözmemiz, istenen hizmeti kısa sürede bölgeye ulaştırmamız sunduğumuz hizmetlerin beğenilmesini sağlıyor. Sunduğumuz hizmetlerden dolayı bu zamana kadar müşterilerimizden her zaman firma olarak tam not almayı başardık. Güler yüzlü hizmet anlayışımız, tecrübeli personellerle çalışmamız firmamızın hizmetlerinin beğenilmesinde oldukça büyük bir paya sahiptir.

 

Çalışma Saatlerimiz

 

Firmamız müşterilerimizin her zaman sorun yaşayabileceği düşüncesiyle sürekli olarak hizmet sunuyor. Gece saatlerinde yaşanan kapı sorunları, anahtarın evde unutulması, kapı kilitlerinin bozulması vb. gibi sorunlar daha çok yaşanıyor. Yaşanan bu sorunlar karşısında da gece saatlerinde müşterilerimiz bizlere ulaşabilirler.

 

Firmamızın hizmetinden yararlanmak için cep telefonları ile bizi arayabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp iletişim hattımız üzerinden de müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler. Uygun fiyat avantajlarımız ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için sizde bizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.