Whatsapp Destek

Yakacık Çilingir ve Anahtar

Yakacık Mahallesi

 

Bizim için ‘güvenlik’ en önemli konulardan biridir. Kilit sistemleri, ev, iş yeri, ofis, fabrika, imalathane ve resmi kurum kategorisinde zorunlu sistemlerdir. Anahtar sistemini bozulması veya anahtarın kaybedilmesi, bu mekanların kullanımını imkansız hale getirmektedir. Yakacık Mahallesi ahalisi için acil çilingir hizmeti sunan elemanlarımız, deneyimli eleman kadrosu ile çözüm üretiyor. Acemi olan veya işinin ehli olmayan kişilerle çalışmayan şirketimiz, gerekli belgelere sahip tecrübeli kişilerle çalışıyor.

 

Hemen Bizi Arayın

 

Kilidin kırılması, anahtarın kırılması veya anahtarın kaybedilmesi durumunda hemen bizi arayın. En kısa sürede kapınıza gelen ekiplerimiz, kısa sürede kilidi açmaktadır. Açma işlemlerinde kapının kendisine her hangi bir zarar vermiyoruz. Kilit sistemine zarar vermeden açma işlemini gerçekleştiren elemanlarımız, gece-gündüz çalışmaktadır. Yakacık Mahallesi sakinleri, ne zaman kapıda kalırsa kalsın bizi arayabilir. Mahallenin bütün noktalarına çilingir hizmeti veriyoruz. Kilit, tamir ve montaj işlemlerinin yanı sıra anahtar yedekleme işlemleri de itina ile yapılıyor.

 

Kilit açma işlemlerini kendi kendinize yaparsanız, kilit sistemine zarar verirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken işlem, hemen uzman çilingirlerimizi göreve çağırmaktır. Kilidin zarar görmesi, açma işleminin uzamasına neden olacaktır. Araba, ev ve iş yeri kilitlerini açan elemanlarımız, yeni kilitleri de kısa sürede montajlıyor. Ayrıca yeni anahtar yapımı gibi konular için de bizi arayabilirsiniz.

 

Mesai Anlayışımız Yoktur

 

Acil kapı açma işlemleri için mesai saatlerini beklemeden bizi arayabilirsiniz. Elemanlarımız günün her saatinde kapı açabilmektedir. Bayramlarda ve diğer özel günlerde de hizmetinizdeyiz. Çilingir hizmeti hayatımızı kolaylaştıran bir hizmettir. İlçe merkezine ve ilçenin mahallelerine hizmet sunan firmamız, hızlı ve etkili hizmet sunmaktadır. Güncel hizmet kalitesini artıran firmamız, yeni nesil yöntemleri tercih etmektedir. Yeni kilitler ve yeni kilit sistemleri konusunda da bizi arayabilirsiniz.

 

Hizmet kalitesini artıran ekiplerimiz eski kapı sistemlerini de açabilmektedir. Bahçe kapısı ve benzeri kapı sistemleri konusunda deneyimliyiz. Yakacık mahallesi kategorisinde çilingir hizmeti sunmaya devam eden firma elemanlarımız için mesai kavramı yoktur. Mesai kavramını ortadan kaldırıyoruz ve ‘her zaman kaliteli hizmet’ parolasıyla hareket ediyoruz. Adresinize en kısa sürede gelen ekiplerimiz, kilit açma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.