Whatsapp Destek

Küçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingir ve AnahtarKüçükyalı ve çevre mahallelerinde hizmet sunan çilingir firmamız en zon anınızda yanınızda olmaya hazır. Kurulduğumuz günden bu yana, firmamız büyük bir titizlikte hizmetlerini yürütmektedir. Personelimiz uzman ve özenle çalışmaktadır. Beklenmedik bir sorun yaşadığınızda ya da malzeme değişimi yapmak istediğinizde hemen firmamızı arayabilirsiniz. En geç 15 dakika içinde adresinizde olacağız.

Ekiplerimiz araçları ile gelecek ve en kısa sürede sorun çözümü sağlayacak. Ev, daire, ofis kilit sistemlerin değişmesi, oto kilitleri, kasa, çekmece, özel kilit sistemleri gibi birçok hizmet alanımızla sizinleyiz. Kilit göbek sistemlerinin değişmesi işlemlerinde de sizinleyiz.

Kapıda kaldıysanız anında oradayız

Çilingir ihtiyacınız, 7/24 olabilir. Gece geç bir saatte, beklenmedik bir nedenle kapınızda sorun yaşayabilirsiniz. Anahtarınız yanınızda olmayabilir, kapının üzerinde, diğer tarafta unutabilirsiniz. Anahtarınız kırılabilir ve kapınızı açmayabilir. Bu sorun asla panik nedeniniz olmasın, hemen firmamızı arayın. Ekibimiz en kısa sürede gelerek sizin mağduriyetinizi giderecektir. İşlemlerin yapılması kısa sürede olacak ve gerekirse yeni kilit sistemi de takılacaktır. Kilit sistemlerimin dünyanın en kaliteli markalarıdır.

firmamızdan yeni kapılarınızın kilit sistemlerinizin takılması noktasında da hizmet alabilirsiniz. Kilitlerinizin değişmesini isteyebilirsiniz. Örneğin daha güvenli bir sistemi kapınızda uygulamak isteyebilirsiniz. Bu durumda, yine firmamızdan yardım almanız elbette mümkündür. Elemanlarımız, sizin için en donanımlı ve güvenli sistemi takacaktır. Öte yandan, araç kilitlerinizin değişmesi ve yeni kumanda kaplarının temini için de yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.