Whatsapp Destek

Büyükada Çilingir ve Anahtarcı

Büyükada

 

Ekip ruhu ile hareket eden firmamız, hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Kurumsal kimlik anlayışı ile hareket eden firmamız, fiyatta ve hizmet kalitesinde pratik çözüm seçenekleri sunuyor. Fabrika, ev, iş yeri ve benzeri bir çok mekanın için pratik çilingir hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Büyükada sakinleri ‘kapı kilidi’ konusunda bizi her zaman arayabilir. İstediğiniz kapı kilidini kısa sürede montajlıyoruz. Yeni veya eski kapı seçeneklerinin yanı sıra, açılması imkansız gibi görünün bütün kapıları açabiliriz. Deneyimli olan eleman kadromuz, 7/24 çözüm üretiyoruz.

 

Müşteri Hizmetlerimizi Arayın

 

Etkili, pratik ve konusunda deneyimli elemanlarımız, müşteri hizmetlerinin verdiği adreslere zamanında ulaşıyor. Adresinize yakın bir servisimiz varsa, yakın servis adresinize yönlendiriliyor. Yakın servis yoksa, yeni bir servis aracı yola çıkıyor. Eski, standart, yeni ve çelik kapı kategorisinde uzman elemanlarımız, bahçe kapısı, kiler kapısı ve benzeri kapıları kısa sürede açıyor.

 

Deneyimli eleman kadrosu ile çözüm üretmeye devam eden ekiplerimiz, kapı açma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam eden ekiplerimiz, parça destekli çalışmaktadır. Yedek anahtar ve yeni kilit sistemi gibi konularda çözüm üretiyoruz. Büyükada bölgesinin her noktasına kısa sürede ulaşan servis ekibimiz, istediğiniz çözüm seçeneklerini bir araya getiriyor.

 

Servis Hizmetinde Yeni Nesil Çözüm

 

Araç anahtarı, ev anahtarı, fabrika anahtarı, imalathane anahtarı, bahçe anahtarı ve diğer kategorilerdeki anahtarlar, firma elamanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde tedarik edilmektedir. Anahtar kopyalama konusunda uzman ekiplerimiz, güncel çözüm üretmeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran ekiplerimizle tanışmadan karar vermeyin. Müşteri memnuniyetini baz alan firma elemanlarımız, onayınız olmadan servis hizmeti sunmamaktadır.

 

Güncel, etkili ve pratik yöntemlerle gerçekleşen kilit açma işlemlerinde yeni nesil yöntemler tercih edilmektedir. En karmaşık kilitleri kolaylıkla açan firmamız, yeni çıkan kilitleri de yakından takip ediyor. Yeni çıkan kilitlerin açılması işlemlerinde de yine güncel yöntemler tercih ediliyor. Deneyimli eleman kadrosu ile çözüm üreten şirketimiz, kilit açma işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyor. Büyükada sakinleri için kilit değiştirme, yeni kilit takma ve anahtar yenileme işlemlerini aynı anda gerçekleştiriyoruz. Araçta hazır bulunan yedek parçalar, müşteri onayı sonrası montajlanıyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.