Whatsapp Destek

Burgazada Çilingir ve Anahtarcı

Burgazada

 

Başta burgazada ve kınalıada olmak üzere firmamız Kartalın birçok semtinde aktif olarak çilingir hizmeti veriyoruz. 7 / 24 hizmet veren firmamız sorunlara acil çözümler üretiyor. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaramızı tuşlayabilir ya da internet üzerinden doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Kartal bölgesinde Whatsapp üzerinden konum atarak çilingir hizmetlerimizden vakit kaybetmeden faydalanabilirsiniz.

 

Anahtar Kopyalama Hizmetlerimiz

 

Kaybolan ya da çalınan anahtarların yerine kopyalama hizmetlerimiz burgazada ve diğer semtler için geçerlidir. İstediğiniz adet ve kalitede anahtarları kopyalıyor ve sizlere sunuyoruz. Kataloglara girerek sizin için en uygun ve hesaplı anahtar çeşitlerini inceleyebilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Tamamen tecrübeli bir firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Hem yerli hem de ithal anahtar modellerimiz için telefonlarınızı bekliyoruz.

 

Oto Anahtar Hizmetlerimiz

 

Kartal ve burgazada semtlerinde sadece evlere yönelik değil otolara yönelik hizmetlerimiz de mevcuttur. Arabalarının anahtarı içeride kalmış ya da kaybolmuş müşterilerimiz bizimle doğrudan iletişime geçerek saat kaç olursa olsun sorunlarına anında çözüm bulabilir. Her tip ve markaya uygun anahtarlarımız kilit açma garantisi ile birlikte tarafımızca verilmektedir.

 

Kasalara Özel Anahtar Hizmetlerimiz

 

Çelik kasalara özel hizmetlerimizi profesyonel kademelerde ifa ediyoruz. Açılması zor olan kasalara özel anahtar üretimlerimiz ve kopyalama hizmetlerimiz mevcuttur. Bunun yanı sıra çelik kasalarının şifrelerini değiştirmek isteyen kişiler de bizimle irtibata geçerek bu alandaki taleplerine karşılık bulabilir.

 

Yine aynı şekilde çelik kasalarının kilitlerini değiştirmek isteyenlere özel çalışmalarımız da alanında uzman ve deneyimli kadromuz tarafından yapılıyor. Randevu sistemi ile çalışıyoruz. Genelde aynı gün içerisinde herhangi bir vakit kaybı olmadan müşterilerimizin verdikleri adreslere ekibimizi gönderiyoruz. Aynı zamanda otellerde yer alan emanet kasalarına özel kilit değiştirme hizmetlerimiz de bulunuyor. Son olarak ebatları birbirinden farklılık gösteren para kasalarına özel anahtarlar için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Müşterilere Özel Diğer Hizmetlerimiz

 

İstanbul Anadolu yakasına özel profesyonel çilingir hizmetlerimiz her bütçeye uygun bir fiyat listesine sahiptir. Gece ve gündüz fark etmeksizin tüm saatlerde aktif olarak hizmet veriyoruz. Diğer hizmetlerimiz arasında alarm sistemleri ve garaj kepenkleri de yer almaktadır. Tüm kilit sistemleri çeşitleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.