Whatsapp Destek

İçerenköy Çilingir

İçerenköy Çilingir anahtarcı oto anahtar

Çilingir ustası çelik kapınıza zarar vermeden açıp çalışır bir hale getirip çilingircilik görevimizi garantili bir biçimde her daim gerçekleştirmekteyiz. Hızlı çilingir firması olarak Dortek kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden kısa süre içinde açmakta olup turuncu renk anahtarı teslim etmektedir. Hızlı ve zarar vermeden oto kapısı açma teknikleri aletleriyle yanınızdayız. Hızlı ve zarar vermeden profosyonel  ekipmanlarla işyerinizin veya evinizin kapısını açmak için yanınızdayız. Araç sahiplerine daima hatırlattığımız arabanız immobilizer arızası vermeden yada anahtarınız kayıp olmaksızın yedek anahtar yaptırmalarıdır. Hızlı çilingir firmamız Dortek kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden kısa süre içinde açmakta olup turuncu renk kara saplı mavi renk patentli anahtarı teslim etmektedir. Kasanıza zarar vermeden expert ekibimizle en kısa süre içerisinde sorununuza çare üretiyoruz.

Kumanda

Kumandalı ve kumandasız özgün otomobil anahtarlarını yedekliyoruz. Arızalı ve deforme olmuş anahtar ve kumandalarınızı onarım ediyoruz. Kumanda ve kumandalı anahtarlarınızın pil değişimini yapıyoruz. Hızlı çilingir oto anahtar olarak istanbul içerenköy’de  verdiği kaliteli hizmet ile birlikte vasıta kumandaları ve anahtarları konularında kazandığımız deneyimlerle siz halkımıza hizmete devam ediyoruz. Ayrı ayrı olan kumanda ve anahtarlarınız birleştirerek tek bir yerde toplanmansına fırsat verir. Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir öteki ise kumandasızdır her ikisinde de çip yer almaktadır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir. Kumandasını kaybedenler için yeni kumanda temini de yapıyoruz. içerenköy hızlı çilingir oto anahtar kopyalama ve oto kumanda kopyalama işlemleri uygulanmaktadır. Hızlı Çilingir sizleri saatlerce bekletmek yerine son derece kısa bir müddette siz yanımızdayken anahtar ve kumanda kopyalama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Akıllı kumandalar ve ticari vasıta kontak anahtar vs ihtiyaçlarınızda bütün marka ve model arabalar için üretimde bulunuyoruz.

immobilizer

Kapı açma kilit değiştirme çelik kapı göbeği değişimi pvc kilit ve anahtarları oto anahtar yapma anahtar tamiri anahtar çektirme immobilizer anahtar yapımı . Arabanızın kapısını açıp immobilizer anahtar ile birlikte yedek anahtarınızı uygun özel fiyatlarla teslim ediyoruz. Kayıp ve yedek immobilizer sistem oto anahtarı yaptırmak için hemen hızlı çilingir firmamızı aramanız yeterli olacaktır telefon numaramız 0554 798 14 06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.